İstanbul Valisi Sayın Davut Gül, İstanbul İl Ticaret Müdürlüğünde göreve yeni başlayan denetim personelleri ile bir araya geldi.

26 Nisan 2024

İl Müdürlüğümüzde 136 Denetim Personeli Göreve Başladı

İl Ticaret Müdürlüğümüzce organize edilen, Müdürlüğümüzde yeni göreve başlayan denetim personelleri ile tanışma programı; Valimiz Davut Gül, Vali Yardımcımız Dr. M. H. Nail ANLAR, İl Ticaret Müdürümüz İsmail MENTEŞE ve Müdürlüğümüz denetim personellerinin katılımlarıyla, İstanbul Sanayi Odası Fazıl Zobu Meclis Salonu’nda 25.04.2024 tarihinde gerçekleştirildi. Programda İstanbul Valimiz Davut Gül ve İstanbul Ticaret İl Müdürümüz İsmail MENTEŞE, yeni başlayan denetim personellerine hitap etti.

Görevine başlayan personelleri tebrik ederek konuşmasına başlayan Vali Gül, “Hepinizi tebrik ediyorum. Allah, kazasız, belasız, yüz akı ile emekli olmanızı nasip etsin. Kamu görevlisinin en büyük sermayesi, başı öne eğilmeden emekli olabilmesi. İnşallah, ilk günkü heyecanınızla emekli olacaksınız. Sizlere emek veren ailelerinizi ve öğretmenlerinizi tebrik ediyorum. İstanbul, ortalama bir şehir değil. Sizlerle birlikte kuralsızlığı kural olmaktan çıkaracağız. Piyasanın dengesini bozan kişilerle sizler mücadele edeceksiniz. Biz de yanınızda olacağız. Fırsatçılık yapılmasına ve ihtiyaç sahibi ailelerimizin rızkının çalınmasına müsaade etmeyeceğiz. Görevinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İhtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız” ifadelerini kullandı.

Vali Gül’ün, denetim personellerini tebrik ederek uğurlamasının ardından program sona erdi.